Kód produktu: 2021-2021-2021
Dostupnosť: Skladom
0.99€
Bez DPH: 0.99€

Dostupné možnosti

KN 95 FFP2  tvárová maska, filtračné efekt je až 95 percent. Vyrobené z netkanej textílie, odolné proti vlhkosti, netoxické, nedráždivé. Anti PM2,5, zákal, prach...

Certifikované respiračné rúška je normy KN95 (zodpovedajúcej triede ochrany FFP2). Ochranná norma KN95 je doporučovaná Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) ako minimálnym štandardom ochrany.

Štvorvrstvová textília s použitím vyspelých environmentálnych materiálov účinne odoláva jemným časticiam a baktériám pri znečistení ovzdušia.

Štvorvrstvový dizajn, netkaná textília s vysokou hustotou, filtrácia - vysoko priedušná netkaná textília, ktorá môže zabrániť prachu, výfukovým plynom, peľu...

Respirátor alebo respiračné rúško po nasadení filtruje vzduch, ktorý vdychujete a zachytáva škodlivé látky, aby sa nedostali do vášho dýchacieho systému. Používanie respirátora je doplnkovou ochranou, rovnako ako ochranné okuliare alebo ochranný odev. Respirátor je jednorazová ochranná pomôcka a bežne je určená na 8 hodinovej použitia.

Použitie :

Hmotnostný prietok vzduchu: 85 l/min

Aerosólová častice: NaCl

Koncentrácia aerosolu: 15 mg / m3

Relatívna vlhkosť: 35,8%

Účinnosť filtra: ≥ 95,0 (KN95)

Inhalačné odpor (Pa): ≤ 350 (GB 2626-2006 6,5)

Exspiračný odpor (Pa): ≤ 250 (GB 2626-2006 6.6)

Správne nasadenie masky :

Pred prvým použitím je nutná dôkladná hygiena rúk pomocou mydla a teplej vody. Po umytí rúk priložte vrchnú časť respirátora k tvári a následne pritlačte na tvár jeho spodnú časť. Keď respirátor dokonale priľne k vašej tvári, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržiavali v bezpečnej polohe. Správne nasadená ochranná maska ​​musí tesne doliehať k tvári a má zakrývať ústa, nos i bradu. Muži by mali byť oholenie, pretože brada môže spôsobiť netesnosti. Pri snímaní masky sa dotýkajte iba popruhov, nie časti, ktorá filtruje vzduch.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie